Podsumowanie konkursów. Prosimy o głosy!

Uczniowie naszej szkoły mogą rozwijać swoje zdolności, artystyczne upodobania i wykazać się kreatywnością poprzez udział w przeróżnych konkursach plastycznych.  Oto ich wyniki w drugim semestrze:

Konkurs „III Powiatowe Biennale Grafiki”:
I miejsce Oliwia Kędzior,
wyróżnienie Laura Figołuszka i Klaudia Szymańda.

Konkurs „Moja Przygoda w Muzeum 2017”: wyróżniona została praca Patrycji Pękali, która to z pozostałymi pracami wyróżnionymi przekazana zostanie Muzeum Okręgowemu w Toruniu. Tam weźmie udział w etapie ogólnopolskim.

Konkurs „W różanym ogrodzie”: nagroda  Patrycja Pękala, wyróżnienie Agata Szary.

Aktualnie trwa ogólnopolski konkurs plastyczny „Świat Oczami Młodych”. Zadanie polegało na przygotowaniu przez uczniów projektu znaczka pocztowego „Czas na zdrowie”, 3 najlepsze projekty zostaną wydane w formie znaczków pocztowych przez Pocztę Polską.

Serdecznie zachęcamy do zagłosowania na prace przygotowane przez uczennice naszej szkoły. Aby zagłosować, należy zalogować się na stronie konkursu (link: http://www.oczamimlodych.pl/home) i wybrać jednorazowo 4 prace, tylko wtedy system zaakceptuje oddany głos jako ważny!Głosować można do 20 lipca do godz. 1200. W zakładce „Projekty” na stronie 28 znajdują się prace naszych uczennic (nick: PG4, tytuły prac: „Witaludek”, „Osiłek”, „Galopem przez łan”). Serdecznie zachęcamy do głosowania!

Zwycięzcom gratulujemy, pozostałym życzymy powodzenia!