Zajęcia pozalekcyjne w II półroczu 2016/17

PRZEDMIOT IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA RODZAJ ZAJĘĆ TERMIN
Język polski Sylwia Dziędziel-Penszor Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Poniedziałek, l. 1
Czwartek, l. 4
Anna Stalmach Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Wtorek, l. 4
Środa, l. 1
Górniok Dorota Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Piątek, l. 3 i 7
Język angielski Małgorzata Baluch-Wałecka Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego Środa, l. 1
Czwartek, l. 3
Beata Surowiecka Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego Środa, l. 7
Czwartek, l. 4
Piątek, l. 1
Alicja Paszek–Czubczyńska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Wtorek, l. 3
Koło języka angielskiego Wtorek, l. 3
Język niemiecki  Magdalena Smółka Koło języka niemieckiego

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Poniedziałek, l. 9

Czwartek, l. 9

Barbara Pieńko Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Konsultacje

Poniedziałek, l. 9

Czwartek, l. 3

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego Czwartek, l. 9
Historia, Wiedza o społeczeństwie Ewelina Szuster Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Konsultacje

Wtorek, l. 9

Piątek, l. 8

Krzysztof Spyra Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Konsultacje

Wtorek, l. 1
Piątek, l. 1 i 8Poniedziałek, l. 3
Matematyka Beata Leki Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – kl. III Środa, l. 8
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – kl. II Czwartek, l. 1
Klaudia Kozik Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Poniedziałek, l. 3, 8 i 9
Wtorek, l. 1 i 3
Elżbieta Myślińska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Środa, l. 1
Czwartek, l. 1
Piątek, l. 1
Biologia Marzena Kaczmarczyk Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Poniedziałek, l. 9 (co 2 tyg.)
Czwartek, l. 8 (co 2 tyg.)
Beata Kudala Konsultacje Termin uzgadniany indywidualnie
Chemia Elżbieta Stryczek Zajęcia wyrównawcze Wtorek, l. 3
Piątek, l. 8
Fizyka Adrianna Czylok Konsultacje Poniedziałek, l. 1
Środa, l. 1
Geografia Barbara Bogaczyk Konsultacje Wtorek, l. 4
Czwartek, l. 4
Piątek, l. 1
Zajęcia wyrównawcze Środa, l. 1
Przygotowanie do egzaminu Środa, l. 8
Informatyka Michał Ruben Koło informatyczne Wtorek, l. 1
Zajęcia wyrównawcze Środa, l. 9
Zajęcia artystyczne Magdalena Szweda Koło artystyczne Wtorek, l. 8
Koło artystyczne – zajęcia w pracowni ceramicznej (raz w miesiącu) Poniedziałek,
godz. 8:00 – 10:00
Zajęcia techniczne Krzysztof Wawrzyczek Koło techniczne Czwartek, l. 1
Koło turystyczne Sobota raz w miesiącu
Wychowanie fizyczne Bożena Piech Siatkówka dziewcząt

Piłka ręczna dziewcząt

Środa, l. 1

Piątek, l. 8

Jolanta Utrata Siatkówka dziewcząt Poniedziałek, l. 2 i 3
Jarosław Płachno Siatkówka chłopców Środa, l. 9
Piątek, l. 7
Andrzej Mulawa Piłka ręczna Poniedziałek, l. 8 i 9
Religia Iwona Ryt Koło religijne Czwartek, l. 1
Piątek, l. 1
Barbara Błach Koło religijne Środa, l. 7
Psycholog szkolny Beata Bąk – Ścierska Zajęcia socjoterapeutyczne w DPS w Pszczynie (raz w miesiącu)

Szkolnego Koło Wolontariackie

Poniedziałek,
godz. 13:30 – 15:30Czwartek,
godz. 15:20 – 17:00
Doradca zawodowy Anna Kantorowska Konsultacje indywidualne Wg indywidualnych ustaleń z uczniem
Pedagog szkolny Urszula Obetkon Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, konsultacje Wg indywidualnych ustaleń z uczniem
Świetlica Henryk Łopuszyński Koło szachowe Piątek, l. 8
Koło plastyczne Środa, l. 7
Koło filmowe Poniedziałek, l. 1, i 3
Wtorek, l. 4
Koło modelarskie Czwartek, l. 8 i 9