Osiągnięcia 2009/2010

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

Laureat – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Laureat – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Finalista – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Laureaci (2 drużyny), Finaliści (2 drużyny) – X edycja Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego dla racjonalizatorów i twórczo myślącej młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej „Od Einsteina do…”

III miejsce – Konkurs biblijny

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

I miejsce – powiat – Zawody piłki ręcznej dziewcząt

I miejsce – rejon – Zawody piłki ręcznej dziewcząt

IV miejsce – województwo – Zawody piłki ręcznej dziewcząt

II miejsce – powiat – Sztafetowe biegi przełajowe

II miejsce – rejon – Sztafetowe biegi przełajowe

II miejsce – powiat – Zawody lekkoatletyczne

II miejsce – rejon – Zawody lekkoatletyczne

I miejsce – Pszczyńska Liga Gimnazjalna w Lekkoatletyce

I miejsce – Pszczyńska Spartakiada Dzieci i Młodzieży

I miejsce – powiat – Zawody szachowe

I miejsce – rejon – Zawody szachowe

IV miejsce – województwo Zawody szachowe

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

Wyróżnienie – Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Wyróżnienia (3) – Konkurs Fizyczny „Lwiątko 2010”

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

I miejsce – Konkurs malarski „Śląskie straszki”

Wyróżnienia (4) – XIV Konkurs na Pracę Literacką

KONKURSY POWIATOWE

II miejsce – Igraszki z matematyką

II miejsce – Konkurs Geograficzny „Witamy w Azji”

II miejsce, III miejsce, Wyróżnienie – VIII Konkurs z Języka Angielskiego

I miejsce, Wyróżnienie – Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Muzyka filmowa”

I miejsce – Konkurs Oratorski „Mój głos w ważnej sprawie”

I miejsce – Konkurs Filozoficzny „Spotkanie z Paulo Coelho”

I miejsce, II miejsce – „Z językiem polskim za pan brat” w kategorii wiedzy i umiejętności

II miejsce – XI Międzygimnazjalny Konkurs o Tytuł Mistrza Ortografii Ziemi Pszczyńskiej

Wyróżnienie – Pisarze polscy dzieciom

Wyróżnienia (2) – Święto polskiej niezapominajki – kategoria: wiersz

II miejsce, Wyróżnienie – X konkurs Recytatorski „Marzenia unoszą nas w przestrzeń”

III miejsce, Wyróżnienie – Konkurs Poezji Twórczości Własnej „Kropla mej duszy – odcienie miłości”

I miejsce, III miejsce – Konkurs na Pracę Monograficzną

Wyróżnienie – „Kultura europejska” Literatura formą upamiętnienia katyńskiego ludobójstwa

III miejsce – Konkurs Historyczny: Historia magistra vitae est. Starożytny Rzym

I miejsce, Grand Prix – XIII Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych

„O TORT BABY JAGI”

Wyróżnienie – Regionalny Festiwal Ekologiczny Eko-Master, kategoria: „Szkolna zbiórka baterii”

III miejsce – Regionalny Festiwal Ekologiczny Eko-Master, kategoria: „Moda na ekologię”

I miejsce, II miejsce – Konkurs „Elektro-Game”

I miejsce (zespół i indywidualnie), II miejsce (indywidualnie) – Konkurs wokalny