Osiągnięcia 2012/2013

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013:

W wojewódzkich konkursach przedmiotowych

Nazwa konkursu

Nazwisko i imię ucznia

Wynik

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Patałąg Kevin

finalista

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Gołek Bogumiła

udział w II etapie

W pozostałych konkursach /co najmniej na szczeblu powiatowym/

Nazwa konkursu

Szczebel

Nazwisko i imię ucznia

Miejsce/wyróżnienie

Olipmus – sesja wiosenna (j. angielski)

ogólnopolski

Zywert Barbara

Laureat

Oxford

ogólnopolski

Gamża Wacław

Wyróżnienie

XIII Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny”Od Einsteina do…”

wojewódzki

Błaut Piotr

Kozubek Michalina

Gołek Bogumiła

Laureat

XIII Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinary „Od Einsteina do…”

wojewódzki

Zalesiński Adam

Janosz Michał

Przybyła Patryk

Laureat

XIII Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny „Od Einsteina do…” wojewódzki

Simka Paulina

Piech Paulina

Szczepaniak Agnieszka

Finalista

XX Tarnogórski konkurs Poetycki im. Ks. J. Twardowskiego

wojewódzki

Wybrańczyk Julia

Laureat

Wojewódzki Konkurs Poezji Twórczości Własnej „Kropla Mej Duszy – odcienie miłości”

wojewódzki

Danel Maria

I miejsce

Powiatowy Konkurs na Pracę Monograficzną „Mnie ta ziemia od innych droższa”

powiatowy

Bartas Wiktoria

 Grzechnik Patrycja

Kumor Karolina

I miejsce

Powiatowy Konkurs Ortograficzny w Goczałkowicach

powiatowy

Hajduk Edyta

I miejsce

Konkurs Poezjiw Suszcu

powiatowy

Miczek Magdalena

I, II miejsce

Powiatowy Konkurs Teatralny „Bliżej uczuć”

powiatowy

Błaut Piotr

Gołek Bogumiła

Bartas Wiktoria

Golda Sebastian

Witosz Maksymilian

Kałuża Jakub

I miejsce

Powiatowy Konkurs Teatralny „Bliżej uczuć”

powiatowy

Kozubek Michalina

Grolik Alicja

III miejsce

XIV Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny

powiatowy

Waleczek Zuzanna

III miejsce

IV Powiatowy Konkurs Filozoficzny

powiatowy

Miczek Magdalena

III miejsce

Konkurs „Z językiem polskim za pan brat”

powiatowy

Hajduk Edyta

II miejsce

XII Powiatowy Konkurs Biologiczny „Homo sapiens”

powiatowy

Waleczek Zuzanna

Laureat

Linguist – konkursz j. angielskiegoLO im. Kopalińskiego

powiatowy

Gołek Bogumiła

Laureat

Linguist – konkursz j. angielskiegoLO im. Kopalińskiego

powiatowy

Szczepanek Krystian

wyróżnienie

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

powiatowy

Wybrańczyk Julia

Furczyk Szymon

Fabian Mateusz

IV miejsce

Konkurs Fryzjerski „Wiosna na głowie”

powiatowy

Gołek Michalina

II miejsce

Sukcesy sportowe /co najmniej na szczeblu powiatowym

Nazwa zawodów

Szczebel

Nazwisko i imię ucznia

Miejsce

Drużynowe zawody lekkoatletyczne

powiatowy

drużynowo – dziewczyny

I miejsce

Zawody w piłce nożnej dziewcząt

powiatowy

drużynowo – dziewczyny

II miejsce